Dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında olan İngilizce; günümüzde internetin dili olması nedeniyle de önemini arttırmıştır. Dil çeviri hizmetlerine duyulan ihtiyaç fazlalaşmış; cümle çeviri ve metin çeviri talepleri hızla fazlalaşmıştır. İngilizcenin her alanda yaygınlığının artmasıyla birlikte yaşanan talep artışı çeviri hizmetlerimizi şekillendirirken en büyük dayanak haline gelmiştir. Profesyonel çeviri alanında deneyimli ve uzman çevirmenlerimizde İngilizce Türkçe cümle çeviri de dahil olmak üzere en kapsamlı çeviri hizmetlerini sunmaktayız.

Teknik terminolojinin olduğu tüm profesyonel çeviri türlerinde hizmet veriyoruz. İngilizce Türkçe tıbbi çeviri,  hukuki çeviri ve web sitesi çevirisi, akademik makale çevirisi, edebi çeviriler gibi alanlarda profesyonel İngilizce Türkçe ve Türkçe-İngilizce tercüme hizmetlerimizle hem bireylere hem de kurumlara yönelik çözümler üretiyoruz

Siz de profesyonel çeviri hizmeti talebinde bulunmak için 0543 417 58 72 numaralı telefon ve whatsapp hattımızdan veya tezveodevplatformu@gmail.com adresimizden ayrıca aşağıdaki talep formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. İlgili birimimiz size en kısa zamanda dönüş yapacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hemen bize danışın.
Merhaba! 👋 Size nasıl yardımcı olabilirim? Talebinizle ilgili tüm detayları sorabilirsiniz 😊